Wesela przyjęcia w Lublińcu u Grzecha

Jak podano i jak smakowały potrawy, jak wyglądała sala, jak były przygotowane stoły i jak bawili się goście – o tym najczęściej rozmawiają goście weselni, kiedy suknia Panny Młodej spoczywa już w szafie, a obrączki zdobią dłonie nowożeńców. Zorganizować wesele w Domu Przyjęć u Grzecha to znaczy zapewnić gościom weselnym dobre wspomnienia.

Dom Przyjęć u Grzecha urządziliśmy z myślą o organizacji przyjęć, a zwłaszcza wesel. Przygotowanie przyjęcia w naszym mieście Lublińcu to pasja i przyjemne zajęcie. Chociaż dla przyszłych nowożeńców jesteśmy obcymi ludźmi, wspieramy ich radą i doświadczeniem. Młode Pary wiedzą, że mogą na nas liczyć w każdej sytuacji. Myślimy o wszystkim i wiemy, jak przygotować przyjęcie, aby ten wyjątkowy dzień był w pełni udany. Doświadczenie to podstawa nam można zaufać kilkanaście lat pracy w gastronomii i pasja daje nam możliwość zaoferowania produktu o wysokiej jakości.

Komunie i Chrzciny

Chrzciny, jak również Dzień Pierwszej Komunii Świętej jest bardzo ważnym wydarzeniem, zarówno dla dziecka jak i dla całej rodziny. Zadbaj, aby ten dzień był wyjątkowy. Dysponujemy elegancką salą do organizacji tego typu przyjęć. Pamiętamy o tym, aby nasi goście mieli dużo miejsca i czuli się u nas komfortowo.

Koszt przyjęcia jest uzależniony od liczby dań, mięs przypadających na osobę oraz oczywiście długości trwania przyjęcia. Doradzimy w doborze potraw lub dostosujemy się do Państwa upodobań kulinarnych.

Jeżeli chcą Państwo zagwarantować wspaniałe wspomnienia z tego dnia - zapraszamy do Nas.

Stypy

W trudnych chwilach, takich, jak utrata kogoś bliskiego, pozwól nam zorganizować stypę dla Twoich najbliższych. Mamy kilka propozycji menu. Wystarczy zadzwonić a my zajmiemy się wszystkim.