Lubliniec to piękne miasto, to miejsce w którym organizujemy uroczystości rodzinne, wesela, komunie, stypy, spotkania firmowe i inne przyjęcia.

W budynku znajdują się dwie sale: radosna i kamienna. W sali radosnej możemy przygotować przyjęcie dla 42 osób, a w sali kamiennej dla 80 osób w ułożeniu stołów zapewniającym komfort.

Organizując u nas przyjęcie goście zastaną żywe kwiaty, gustownie nakryte stoły, oryginalną zastawę i nastrojowe świece, nie ma u nas tandetnych plastikowych ozdób. Jesteśmy obecni podczas każdego przyjęcia i dbamy, by niczego Państwu nie zabrakło. Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w organizacji przyjęć okolicznościowych poznaliśmy wiele miejsc w całej polsce i z nich czerpaliśmy wiedzę tak ważną w prowadzeniu obiektów gastronomicznych. To bardzo ważne gdyż nasze horyzonty kulinarne sięgają morza i gór gdzie pracowaliśmy nabywając doświadczenie, teraz w Lublińcu pragniemy się nim z Państwem podzielić. Zapraszamy do spróbowania naszej kuchni do odwiedzenia nas w miłej i przyjaznej atmosferze.

Nasze obydwie sale są klimatyzowane, dodatkowo sala kamienna posiada taras. Na zewnątrz budynku jest miejsce gdzie w cieniu drzew można odetchnąć. Dysponujemy również dużym parkingiem.