Wesela w Lublińcu u Grzecha

Jak podano i jak smakowały potrawy, jak wyglądała sala, jak były przygotowane stoły i jak bawili się goście – o tym najczęściej rozmawiają goście weselni, kiedy suknia Panny Młodej spoczywa już w szafie, a obrączki zdobią dłonie nowożeńców. Zorganizować wesele w Domu Przyjęć u Grzecha to znaczy zapewnić gościom weselnym dobre wspomnienia.

Dom Przyjęć u Grzecha urządziliśmy z myślą o organizacji przyjęć, a zwłaszcza wesel. Przygotowanie przyjęcia w naszym mieście Lublińcu to pasja i przyjemne zajęcie. Chociaż dla przyszłych nowożeńców jesteśmy obcymi ludźmi, wspieramy ich radą i doświadczeniem. Młode Pary wiedzą, że mogą na nas liczyć w każdej sytuacji. Myślimy o wszystkim i wiemy, jak przygotować przyjęcie, aby ten wyjątkowy dzień był w pełni udany. Doświadczenie to podstawa nam można zaufać kilkanaście lat pracy w gastronomii i pasja daje nam możliwość zaoferowania produktu o wysokiej jakości.

Urodziny

Kiedy zbliżają się nasze urodziny, zwłaszcza te okrągłe, zaczynamy zastanawiać się nad ich organizacją. Sprawę trzeba przemyśleć i rozpocząć od podjęcia decyzji, czy urządzamy urodziny w domu, czy stawiamy jednak na lokal?. Coraz częściej wybieramy tę drugą możliwość, ponieważ będziemy mieli dużo mniej obowiązków, które niekoniecznie sprawiają nam przyjemność. Nie każdy przecież chce spędzać czas w kuchni, o ile niektórym gotowanie może dać wiele przyjemności, to już zmywanie dużej liczby brudnych naczyń zdecydowanie nie. Organizacja urodzin w Domu Przyjęć jest usługą kompleksową,  wspólnie wybierzemy menu najlepsze dla naszych gości. Nasz lokal jest odpowiednio zlokalizowany, przyjemny dla oka, z sympatyczną obsługą i oczywiście z menu które dostosujemy do wymagań naszych gości.

Komunie i Chrzciny

Chrzciny, jak również Dzień Pierwszej Komunii Świętej jest bardzo ważnym wydarzeniem, zarówno dla dziecka jak i dla całej rodziny. Zadbaj, aby ten dzień był wyjątkowy. Dysponujemy elegancką salą do organizacji tego typu przyjęć. Pamiętamy o tym, aby nasi goście mieli dużo miejsca i czuli się u nas komfortowo.

Koszt przyjęcia jest uzależniony od liczby dań, mięs przypadających na osobę oraz oczywiście długości trwania przyjęcia. Doradzimy w doborze potraw lub dostosujemy się do Państwa upodobań kulinarnych.

Jeżeli chcą Państwo zagwarantować wspaniałe wspomnienia z tego dnia - zapraszamy do Nas.

Stypy

W trudnych chwilach, takich, jak utrata kogoś bliskiego, pozwól nam zorganizować stypę dla Twoich najbliższych. Mamy kilka propozycji menu. Wystarczy zadzwonić a my zajmiemy się wszystkim.